Korzyści wynikające z przemocy gry dla dzieci

Korzyści wynikające z przemocy gry dla dzieci

Jest jednym z najlepszych sposobów, aby zachować swoje dziecko w domu aby je przyjazny gier online. Gospodarstwa ciągnika gry są bezpieczne dla dzieci, ponieważ istnieje bez przemocy, która może powodować niepożądanych zachowań. Przez długi czas uważano, że brutalne gry mają negatywny wpływ na zachowania dzieci, ale nie danych naukowych była dostępna z powrotem oświadczenia. Jednak badania 2012 przez naukowców w Ohio State University wykazały, że długi czas ekspozycji do brutalnych filmów może prowadzić do zachowań agresywnych. Z drugiej strony ludzie, który spędził czas grając w gry pokojowych pokazał mniej lub nie agresywne tendencje w tym źródła samym okresie. Co ciekawe dzieci mają tendencję do cieszyć się brutalnych gier, więcej niż pokojowych gier.
Mimo to, warto zauważyć, że granie w gry video wykazano, aby mieć więcej korzyści i, w rzeczywistości, oni przewyższają działań niepożądanych. Ważną rzeczą jest do umiarkowanego i nadzoru w przypadku dzieci. Również być wybredna przy wyborze gry dla nich, jak będzie chciał utrzymać przemoc jako minimum.
Niektóre korzyści z grania w gry wideo dla dzieci są następujące:
Poprawa problem umiejętności rozwiązywania – grając w gry wideo pobiera do myślenia, czy jesteś dorosły lub dziecko. Dla dla dzieci rozwijających mózgu może to być szczególnie korzystne. Ponadto, znajdź to istnieją gry, które zostały stworzone specjalnie dla rozwoju dziecka zdolność uczenia się, takich jak zabawy gry matematyczne, m.in. Ale wielu innych gier wymusi dziecko myśleć logicznie i szybko, a to przyczynia się do wzrostu ich zdolności krytycznego myślenia.
Granie w gry wzmacnia zaufanie – gry są zazwyczaj przeznaczone do wyzwanie gracza do wygranej za które są nagradzani. Normalnie to gra będzie mieć wiele poziomów sukces, który będzie wyzwaniem dla dziecko do podejmowania ryzyka, aby przejść do następnego poziomu. Ta kultura, ryzyka i nagrody jest dobre dla pozytywny wzmacnianie i, w związku z tym, dobry zaufanie booster dla chłopak.
Gry moja strona internetowa video zwiększyć myślenia strategicznego dla dzieci-gry ogólnie daje graczowi, celem, do którego mają się one do osiągnięcia i nagrody, które pochodzą z osiągnięcia tego celu. Gracz musi myśleć strategicznie o ogólną wykonanie jego plan gry, który zabierze ich do tego celu. Podczas gry informacje zwrotne jest natychmiastowy i pomaga graczom ocenić sytuacji i podejmować decyzje szybko i „długoterminowe”. Tego rodzaju myślenie rozwija umiejętności strategicznego myślenia dziecka.
Umiejętności pracy zespołowej – wiele gier Flash online mają multi player trybów, które pozwalają dla zespołów i grup konkurować. Ta interakcja jest możliwe za pomocą opcji, które umożliwiają spółdzielni gry. Gdy przenieś się tu dzieci grać w zespole, przyczynia się do poprawy ich zespół pracuje umiejętności w ramach konstruktywnej współpracy.
Rodziny klejenie-granie w gry nie jest dla dzieci samodzielnie. Rodzice mogą wziąć udział również i zabawę z dziećmi, ponieważ oferuje jakość klejenia czas dla rodziny.
Umiejętności społeczne – większość gier ma teraz legiony fanów online i offline, które łączą się poprzez szereg środków. Interakcji z ludźmi o podobnych poglądach jest dobry sposób, aby zbudować ludzi umiejętności, które można opłacać sowicie w przyszłości.
Ogólnie rzecz biorąc gry wideo są dobre dla zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom w domu jak również jeśli chodzi o przekazywanie wielu umiejętności. Co najważniejsze jednak jest to rodzaj gry, które Twoje dziecko. Wybierz gospodarstwa ciągnika gry, ponieważ są one bezpieczne i pokojowych dla dzieci i oni też są zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>